Przeskocz do treści

O FIRMIE MERA

MERA - The Petfood Family

Przepis na przyszłość: jakość, służba i innowacja.

Karmy Mera są produkowane przez firmę MERA Tiernahrung, która ma swoją siedzibę w miejscowości Kevelaer w Nadrenii Północnej-Westfalii w Niemczech. Firma MERA Tiernahrung produkuje karmy dla psów i kotów. Szeroka gama karm dla psów obejmuje karmy Essential, Pure Sensitive i Nature's Effect. Szczególną grupę stanowią karmy Exklusiv, które są dedykowane dla hodowców psów. Dla kotów są przeznaczone karmy z serii Finest Fit i Country Taste. Oferujemy nie tylko karmy suche i mokre, ale także snaki.

MERA jest niezależną firmą rodzinną. Naszą pasją jest dobrostan i zdrowie Twojego pupila. Nawet dzisiaj, gdy naszą firmą kieruje już trzecie pokolenie, nasze wysiłki skupiają się na rozwoju wysokiej jakości receptur karm optymalnych dla zwierząt. Częścią naszej tradycji jest używanie wysokiej jakości składników i staranny proces produkcji. Naszym priorytetem jest odpowiedzialność, uczciwość i solidność.

Duże doświadczenie trzech pokoleń pozwala na wytwarzanie karm o najwyższej jakości. Proces produkcji w firmie Mera przebiega zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Karmy produkowane są wyłącznie w naszym zakładzie produkcyjnym – jednym z najnowocześniejszych w Europie. Preferujemy regionalne surowce charakteryzujące się wysoką jakością. Każdego roku produkujemy ponad 60 tysięcy ton karm dla psów i kotów. Jesteśmy w czołówce europejskich producentów przysmaków dla psów. Rocznie produkujemy kilkanaście tysięcy ton takich przysmaków. Firma eksportuje swoje produkty do kilkudziesięciu krajów na całym świecie. Wszystkie produkty naszej firmy spełniają wszystkie standardy stawiane karmom komercyjnym. Posiadamy certyfikaty IFS i BRC.