Przeskocz do treści

Mera Care – charakterystyka

PRZEJDŹ DO OPISÓW KARM POBIERZ KATALOG

Karmy dla psów Mera Care to absolutna nowość! Cechą charakterystyczną tych karm jest wysoka zawartość mięsa. Dzięki temu stanowią one bogate źródło wysokowartościowego białka zwierzęcego. Dla przykładu w karmie Mera Care Puppy Chicken białko zwierzęce stanowi aż 83% całkowitej ilości białka. Karmy Mera Care to produkty najwyższej jakości. Są to karmy pełnoporcjowe, co oznacza, że zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze i zaspokajają potrzeby pokarmowe psów. Karmy nie zawierają sztucznych barwników, dodatków smakowo-zapachowych, składników genetycznie modyfikowanych, soi, dodatku cukru ani pszenicy, która często wywołuje reakcje alergiczne u psów. Zawierają za to szereg substancji prozdrowotnych, takich jak:

- prebiotyczna inulina, która reguluje funkcjonowanie mikroflory jelitowej,

- kwasy kuszczowe omega-3 i omega-6, które mają korzystny wpływ na skórę i okrywę włosową,

- mannanooligosacharydy i beta-glukany, które wspomagają układ immunologiczny,

- glukozamina i siarczan chondroityny, które chronią stawy.

Linia Mera Care obejmuje następujące karmy:

Mera Care Puppy Chicken z mięsem kurczaka - karma dla psów ras małych i średnich (poniżej 40 kg końcowej masy ciała) do 12. miesiąca życia oraz psów ras dużych (powyżej 40 kg końcowej masy ciała) do 6. miesiąca życia. Karma jest dostępna w opakowaniach 1, 4 i 10 kg.

Mera Care Junior Chicken z mięsem kurczaka - karma dla psów ras dużych (powyżej 40 kg końcowej masy ciała) od 6. miesiąca życia do końca okresu wzrostu. Karma jest dostępna w opakowaniach 1, 4 i 10 kg.

Mera Care Adult Chicken - karma dla psów dorosłych o umiarkowanej aktywności fizycznej, w której głównym źródłem białka zwierzęcego jest mięso z kurczaka. Karma jest dostępna w opakowaniach 1, 4 i 10 kg.

Mera Care Adult Salmon - karma dla psów dorosłych o umiarkowanej aktywności fizycznej, w której głównym źródłem białka zwierzęcego jest łosoś. Karma jest dostępna w opakowaniach 1 i 10 kg.

Mera Care Adult with Lamb and Rice - karma dla psów dorosłych o umiarkowanej aktywności fizycznej. Karma zawiera między innymi białko z kurczaka, białko jagnięce i ryż. Karma jest dostępna w opakowaniach 1 i 10 kg.

Mera Care Adult Sport - karma dla dorosłych psów wszystkich ras o dużym zapotrzebowaniu na składniki energetyczne. Zalecana dla psów sportowych i aktywnych. Głównym źródłem białka zwierzęcego jest mięso z kurczaka i suszone białko z kurczaka. Karma jest dostępna w opakowaniach 1, 4 i 10 kg.

Mera Care Adult Light - karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Zalecana dla psów z nadwagą. Zredukowana zawartość energii ułatwia chudnięcie, a dodatek błonnika powoduje uczucie sytości. Głównym źródłem białka zwierzęcego jest białko drobiowe i mięso z kurczaka. Karma jest dostępna w opakowaniach 1 i 10 kg.

Mera Care Adult Maxi - karma dla dorosłych psów dużych ras o umiarkowanej aktywności fizycznej. Duże krokiety ułatwiają dużym psom żucie karmy. Głównym źródłem białka zwierzęcego jest mięso z kurczaka i suszone białko z kurczaka. Karma jest dostępna w opakowaniach 4 i 10 kg.

Mera Care Senior Chicken - karma dla starszych psów wszystkich ras (od 9. roku życia). Karma została wzbogacona w antyoksydanty pokarmowe (selen i witaminę E), które chronią starzejący się organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Głównym źródłem białka zwierzęcego jest mięso z kurczaka. Karma jest dostępna w opakowaniach 1, 4 i 10 kg.