Przeskocz do treści

Mera Essential – charakterystyka

PRZEJDŹ DO OPISÓW KARM POBIERZ KATALOG

Karmy dla psów Mera Essential już od lat są w naszej ofercie. Niedawno przeszły jednak rebranding - w efekcie ich wygląd uległ zupełnej przemianie. Karmy te są przeznaczone dla psów dorosłych. Można wśród nich znaleźć zarówno karmy dla psów o umiarkowanej aktywności fzycznej, jak i dla psów aktywnych. Ciekawą propozycją jest karma Mera Essential Softbrocken – jest to karma półwilgotna, która może stanowić smaczną, łatwostrawną alternatywę dla tradycyjnych suchych karm. Mera Essential to karmy pełnoporcjowe, co oznacza, że zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze i zaspokajają potrzeby pokarmowe psów. Są dedykowane przede wszystkim osobom chcącym żywić swoje psy karmami wysokiej jakości w przystępnej cenie. Karmy nie zawierają sztucznych barwników, dodatków smakowo-zapachowych, składników genetycznie modyfikowanych, soi, dodatku cukru ani pszenicy, która często wywołuje reakcje alergiczne u psów.

Linia Mera Essential obejmuje następujące karmy:

Mera Essential Univit Mix Menu – karma dla dorosłych psów wszystkich ras o umiarkowanej aktywności fizycznej. Jej granulki mają różne kształty i rozmiary. Karma jest dostępna w opakowaniach 2, 5 i 12,5 kg.

Mera Essential Brocken – karma dla dorosłych psów ras średnich i dużych o umiarkowanej aktywności fizycznej. Jej cechą charakterystyczną są duże granulki, które pobudzają psy do żucia pokarmu. Karma jest dostępna w opakowaniach 2, 5 i 12,5 kg.

Mera Essential Softbrocken – karma półwilgotna dla dorosłych psów wszystkich ras o umiarkowanej aktywności fizycznej. Smaczna karma dla psów wybrednych i psów, które nie akceptują suchego pokarmu. Karma jest dostępna w opakowaniach 2, 5 i 12,5 kg.

Mera Essential Softdiner Mix Menu Active – karma dla aktywnych dorosłych psów wszystkich ras. Jej granulki mają różne kształty i rozmiary. Charakteryzuje się wysoką zawartością białka i tłuszczu. Składniki te są bardzo potrzebne zwierzętom aktywnym fizycznie. Karma jest dostępna w opakowaniach 2, 5 i 12,5 kg.

Mera Essential Active – karma dla aktywnych dorosłych psów wszystkich ras. Podwyższona zawartość składników energetycznych zaspokaja zwiększone zapotrzebowanie pracujących mięśni na energię, a wysokowartościowe białko pozwala budować silne mięśnie. Karma jest dostępna w opakowaniach 2, 5 i 12,5 kg.

Mera Essential with poultry – karma z drobiem dla dorosłych psów wszystkich ras o umiarkowanej aktywności fizycznej. Karma jest dostępna w opakowaniach 2 i 12,5 kg.

MERA Essential with beef – karma z wołowiną dla dorosłych psów wszystkich ras o umiarkowanej aktywności fizycznej. Karma jest dostępna w opakowaniach 2 i 12,5 kg.