Przeskocz do treści

Nature’s Effect – charakterystyka

PRZEJDŹ DO OPISÓW KARM POBIERZ KATALOG

NATURE'S EFFECT - składniki od matki natury. Znamy siłę natury - właśnie dlatego tworzymy karmy zawierające duże ilości świeżego mięsa (dziczyzny, kaczki i wołowiny) i naturalnych regionalnych składników, które wywierają korzystny wpływ na organizm psów. Przywiązujemy szczególną wagę do pochodzenia i jakości wszystkich składników. Specjalny proces produkcji umożliwia wytwarzanie karmy o naturalnej jakości. Unikamy wszystkiego co nie jest dobre dla psów. Dzięki temu możemy zaoferować karmy zbliżone do naturalnej diety, które są bogate w składniki odżywcze i mają doskonały smak oraz zapach.

Nature's Effect: siła natury zawarta w zdrowych lokalnych surowcach. Nature's Effect oferuje holistyczny program żywieniowy oparty na dobrze zbilansowanych karmach (suchych, mokrych i snakach). Niedawno wprowadziliśmy do naszej oferty karmy z serii MINI, które mają mniejsze krokiety i są przeznaczone specjalnie dla psów małych ras.

Nakarm swojego czworonożnego przyjaciela karmami:
- bogatymi w mięso,
- wytworzonymi z wyselekcjonowanych regionalnych surowców,
- bez zbóż.

W naszych karmach nie stosujemy zbóż, egzotycznych gatunków mięs, barwników, konserwantów, składników modyfikowanych genetycznie, cukru, soi, witaminy K3.

Karmy Nature's Effect zawierają dużo świeżego mięsa i lokalnych warzyw. Charakteryzują się doskonałym smakiem oraz wysoką zawartością białka i witamin, które wspomagają prawidłowy rozwój i funkcjonowanie organizmu.

Karmy Nature's Effect są dostępne w opakowaniach:
karmy suche - 1, 3, 10 kg
karmy suche dla małych ras - 1, 3 kg
karmy mokre - 200, 400 g
snaki - 100 g